3m
3m
Sioux
3m
3m
chicago-pneumatics
3m
cejn
fein
sizal
bahco

O firmie

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą firmę i zaprosić Państwa do współpracy.

Jesteśmy prężnie działającym przedstawicielem oraz dystrybutorem firmy 3M, Snap-On Industrial, Milwaukee, FEIN, Sioux Tools, Delta Plus, Beta, Wiliams, CEJN, Działamy od 2001r. Oferujemy pomoc i doradztwo w doborze materiałów możliwych do wykorzystywania przez Państwa Firmę.

Zajmujemy się przede wszystkim dostarczaniem materiałów ściernych do obróbki stali nierdzewnej i stali czarnej, ale i obróbka drewna nie jest nam obca. Fachowe doradztwo, korygowanie błędów linii produkcyjnych wynikających na ogół z braku stosownych materiałów wykończeniowych, których nie posiadają firmy konkurencyjne. Pomaga w zwiększeniu bezpieczeństwa pracy oraz znacznej poprawie komfortu i wygody pracowników.

Posiadamy wyszkoloną kadrę Doradców Technicznych, z pełnym zapleczem technicznym.

Nasi doradcy – przedstawiciele służą Państwu wiedzą i profesjonalnym podejściem do Klienta. Zapewniamy, iż materiały oferowane przez naszą firmę spełniają wszystkie wymagane systemy jakości zgodne z przepisami unijnymi i potwierdzone są stosownymi certyfikatami.

Aby nasza oferta była bardziej pełna mamy też w naszej ofercie dystrybucje elektronarzędzi profesjonalnych firmy MILWAUKEE, AEG ,DEWALT,MAKITA,BOSCH i  narzędzi pneumatycznych firmy SNAP-ON, SIOUX TOOLS,

Oferujemy również bardzo bogatą ofertę z zakresu osprzętu do elektronarzędzi np.: (wiertła do stali czarnej i nierdzewnej, do drewna, sedniki, podkładki i wiele innych).

Najnowszą dziedziną naszej działalności są narzędzia ręczne firmy SNAP-ON, BETA, BAHCO co uzupełnia naszą ofertę naprawdę kompleksowo w porównaniu z konkurencją.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, szerokiego asortymentu, szybkiej realizacji zamówień współpracują z nami duże, znaczące na rynku krajowym i zagranicznym firmy z regionu południowej Polski. 

Na poparcie tych słów, posiadamy szereg listów referencyjnych wystawionych przez firmy stale z nami współpracujące. l.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno firmy produkcyjne jak i firmy zajmujące się dalsza odsprzedażą.