3m
3m
Sioux
3m
3m
chicago-pneumatics
3m
cejn
fein
sizal
bahco


F.H. TRI COLOR 2

ul. Ojcowska 110
31-344 Kraków
e-mail: biuro@tricolor2.pl
tel./fax: +48-12 642 27 23
tel. 12 357 44 76

DANE FIRMOWE:

NIP: 6772311140
REGON: 121249898

Nasz nr. konta bankowego 

96 1090 1665 0000 0001 1976 0312

GODZINY OTWARCIA 8.00-16.00

Przemysław Melnyczuk

e-mail: p.melnyczuk@tricolor2.pl
tel kom.: 606 222 362

MAT. ŚCIERNE - BHP - DORADZTWO OGÓLNE
PŁATNOŚCI

Rafał Kotula

e-mail: r.kotula@tricolor2.pl
tel kom.: 608 685 899

MAT. ŚCIERNE - ELEKTRONARZĘDZIA
PNEUMATYKA

Przemysław Sowa

e-mail: p.sowa@tricolor2.pl
tel kom.: 608 411 511

ELEKTRONARZĘDZIA - MAT. ŚCIERNE 
PNEUMATYKA-TAŚMY I KLEJE, BHP

 

Barbara Markocka

e-mail: b.markocka@tricolor2.pl
tel.: 12 357 44 76

DORADZTWO OGÓLNE -PŁATNOŚCI
MAT. ŚCIERNE - BHP

Marek Markocki

e-mail:  m.markocki@tricolor2.pl
tel.kom 602 182 858
 
MAT. ŚCIERNE - TAŚMY I KLEJE - PNEUMATYKA
ELEKTRONARZĘDZIA-SPRZEDAŻ RATALNA

 Karol Krajnik

e-mail: k.krajnik@tricolor2.pl
tel.kom. 608 066 662

SERWIS -PNEUMATYKA-TAŚMY I KLEJE
ELEKTRONARZĘDZIA - MAT. ŚCIERNE

 


Imię i nazwisko:
Telefon:
*E-mail:
Temat:
* Wiadomość: